Data dodania: 2023-02-06

Promocja "Nasze i Wasze 15!"

Już wkrótce 15-lecie naszej firmy.

Marka BEMARES od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród branży oferującej asortyment oraz usługi z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Jednak, zawsze staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom przez co nieustannie rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty i inteligentne rozwiązania. W ten sposób chcemy zaspokoić wymagania i potrzeby każdego klienta.

Sukces i rozwój BEMARESu potwierdzają wykonane przez nas liczne, zaawansowane realizacje projektowe oraz zdobywane certyfikaty, wyróżnienia oraz nagrody. To wszystko wskazuje na najlepszą jakość oferowanych przez nas produktów oraz wysokie kompetencje naszych pracowników z zakresu profesjonalnego doradztwa, montażu i serwisowania naszych produktów.

Przy okazji jubileuszu nasza marka chce Państwu przypomnieć o bardzo modnym w ostatnich sezonach produkcie – pergoli. We współpracy z naszymi partnerami handlowymi przygotowaliśmy promocję na ten właśnie produkt. Promocja „Nasze i Wasze 15!” gwarantuje naszym klientom 15% rabatu od każdej pergoli którą chcieliby u nas zakupić.

Dobre i użyteczne rozwiązania dla domu i ogrodu są w naszej ofercie niezwykle ważne. Pergole w miesiącach wiosennych i letnich będą idealnym miejscem na rodzinne spotkania czy odpoczynek na tarasie. Zastosowanie pergoli na tarasie możemy porównać do przedłużenia przestrzeni domowej i możliwości do bliższego obcowania z naturą.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji poniżej.

https://www.bemares.pl/assets/media/regulamin-promocji-nasze-i-wasze-15-2023-002.pdf

Po więcej informacji zapraszamy do naszego punktu sprzedaży na ulicy Krakowskiej 12a w Rzeszowie. Zapraszamy również do kontaktu zarówno telefonicznie jak i mailowo. Nasi doradcy z chęcią Państwu doradzą jaki produkt spełni Państwa oczekiwania i potrzeby. 

Prace kreatywne nad kampanią urodzinową wykonała dla nas agencja brandingowa Papajastudio z Krakowa której właścicielem jest Pan Adam Lis, którego firma dwa lata temu przeprowadziła naszą markę przez proces rebrandingu.

 

Wróć do listy aktualności

Data dodania: 2023-02-06 14:54:00

Okno z technologią I-tec producenta INTERNORM

Innowacyjny system Wentylacji I-tec firmy Internorm umożliwia wietrzenie domu bez konieczności otwierania okien. Technologia dba o dopływ świeżego powietrza, nawet przy zamkniętych oknach. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań I-te...
Czytaj dalej

Data dodania: 2023-02-06 14:49:00

Promocja "Nasze i Wasze 15!"

Już wkrótce 15-lecie naszej firmy. Marka BEMARES od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród branży oferującej asortyment oraz usługi z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Jednak, zawsze staramy się wychodzić naprzeciw naszym kl...
Czytaj dalej

Data dodania: 2022-12-21 10:33:00

Promocja zimowa RK Exclusive Doors

Wraz z naszym partnerem RK Exclusive Doors mamy dla Państwa wspaniałą promocję zimową!
Czytaj dalej