Data dodania: 2019-10-17

Tniemy na MAXA

Promocja dla Wszystkich tych, którzy lubią wyjątkowe okazje. Wybrane modele drzwi aż 400 zł taniej!

Drzwi zewnętrzne PROMOCJA!

Jeśli własnie stoisz przed decyzją czym zamknąć swój dom jeszcze przed zimą – nie wahaj się! Tylko do końca listopada drzwi zewnętrzne PROMOCJA „Tniemy na MAXA„. Ułatwiamy podjęcie decyzji i zainwestowanie w #prawdziwedrzwi, które zapewnią bezpieczeństwo i ciepło, a jednocześnie będą naturalnie piękne!

W okresie trwania promocji drzwi:

Jagienka będą dostępne w nowej niższej cenie 3137 zł netto,

model: Florian w cenie 4037 zł netto,

a model: Długie w cenie 3237 zł netto.

Zapoznaj się ze szczegółami promocji >> regulamin <<

Zainwestuj w dobre drzwi zewnętrzne PROMOCJA

Drewniane drzwi zewnętrzne to drzwi niedoścignione pod każdym względem.

Pierwszym i dziś najważniejszym dowodem, aby kupić drewniane drzwi zewnętrzne jest ich ekologiczność. Drzwi drewniane jako jedyne na rynku wykonane są z w pełni odnawialnego i biodegradowalnego surowca, jakim jest drewno. Dodatkowo takie drzwi mogą być ponownie przetworzone (upcykling) i zamienione w coś kreatywnego i wartościowego, np. blat stołu bądź elegancką ściankę działową/parawan.

Drewniane drzwi zewnętrzne mogą być bezpieczne, a nawet super bezpieczne. W tym roku CAL jako jedyna firma na rynku uzyskała certyfikat bezpieczeństwa RC2 dla prawie wszystkich konstrukcji płytowych – pojedynczych pełnych i szklonych (BEZ DOPŁATY!), a także z naświetlami bocznymi. Ponadto już od kilku lat posiadamy certyfikat RC3 dla drzwi pełnych.

Przy odpowiednim parku maszynowym i doświadczeniu wieloletnich pracowników z drewna mogą powstać naprawdę wyjątkowe drzwi, spełniające oczekiwania najbardziej wyrafinowanych klientów. Mogą to być zarówno wzory nowoczesne, jak i klasyczne czy wręcz renesansowe. Nie jest to absolutnie możliwe dla metalu i PVC.

Teraz te wyjątkowe cechy możesz otrzymać aż 400 zł netto taniej! Drzwi zewnętrzne CAL – promocja specjalnie dla Ciebie!

Łap okazję :)

Wróć do listy aktualności